





GT5306A - цифровий мегаомметр виробництва компанії BENETECH.
Мегаомметр GT5306A використовується для виконання вимірювання опору ізоляції в діапазоні до 2 ГОм, під дією тестової напруги 250 В / 500 В / 1000 В. Струм тестування - 1 мА. Мегаомметр GT5306A дозволяє виміряти змінну напругу до 750 В, а також постійну напругу до 1000 В. Крім цього, за допомогою GT5306A можна виконати перевірку цілісності ланцюга. Для більш ефективного використання заряду батарей мегаомметр має індикацію заряду та функцію автовимкнення.
Особливості мегаомметра GT5306A:
- Напруга тестування 250 В/500 В/1000 В;
- Вимірювання опору ізоляції до 2 ГОм;
- Вимірювання малих опорів до 2 КОм;
- Перевірка цілісності ланцюга;
- Діапазон вимірювання змінної напруги: від 0 В до 750 В;
- Діапазон вимірювання постійної напруги: від 0 В до 1000 В;
- Підсвічування дисплея, кількість відліків 2000;
- Індикація недостатнього заряду батарей;
- Функція автовимкнення.
- Можливість підключення блока живлення DC9V 1.5A.
|
Характеристики: |
|
|
Діапазон вимірювання опору при 250V: |
1 MΩ ~ 200 MΩ |
|
Діапазон вимірювання опору при 500V: |
1 МΩ ~ 200 МΩ |
|
Діапазон вимірювання опору при 1000V: |
10 МΩ ~ 2 ГΩ |
|
Похибка: |
±4 %+2 е.м. |
|
Тестовий струм: |
1 мА |
|
Діапазон вимірювання напруги DC: |
0 ~ 1000V |
|
Діапазон вимірювання напруги АC: |
0 ~ 750V |
|
Ручний вибір діапазону: |
є |
|
Функція hold: |
є |
|
Індикація слабкого заряду батарей: |
є |
|
Автовимкнення: |
є |
|
Живлення: |
9V / 6 х 1,5V |
|
Габарити: |
176X110X77 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benetech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Одиниці виміру | МОм |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 77 мм |
- Ціна: 2 445 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 007770
Мегаомметр 2 ГОм Benetech GT5306A
2 445 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 263-08-40Ксенія
- +380 (66) 441-44-61Менеджер
- +380 (96) 477-60-50Микола




