




Військові рукавички без пальців Combat
Рукавички без пальців штурмові тактичні Combat — міцні захисні рукавички — незамінна річ для туристів, спортсменів, а також рибалок і мисливців. Втім, ті, хто просто часто буває на природі та любить активний відпочинок, займаєтьсятрудами, а також часто їздить на велосипеді, теж знайдуть застосування безпалим рукавичкам. Військові рукавиці виготовлені з якісного та надійного матеріалу, тому призначені для тривалої експлуатації своєму власникові. Рукавички тактичні здатні витримувати температуру до -20. Водночас вони добре зігрівають руки.
Такі безпалі рукавички не займають багато місця, легкі за вагою та компактні. І головне — вони дуже зручні, рухливість пальців анітрохи не обмежується. Однією з головних переваг, якими тішать рукавички військові, вважається те, що вони дуже швидко висихають. Цьому сприяє особливий матеріал, який і сохне швидко, і водночас здатний зігрівати в холоди, а ще він вважається повітропроникним матеріалом. Крім того, у рукавичках передбачені вентиляційні отвори, щоб ви незалежно від погоди відчували себе комфортно. У тривалих походах і прогулянках це відіграє важливу роль, адже від вашого комфорту, найчастіше, залежатиме й настрій. Туристи та люди робочих спеціальностей гідно оцінять такі рукавички, крім того, вони відмовлять правильну експлуатацію та спортсменам.
Розміри
| М | (обхват долоні до 21 см, ширина долоні до 8 см) |
| L | (обхват долоні до 22 см, ширина долоні до 9 см) |
| XL | (обхват долоні до 23 см, ширина долоні до 10 см) |
Кольори в наявності: Пісочний, Оливка
наявність кольору уточнюйте в менеджера-консультанта


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Особливості | Короткопалі, Застібка липучка |
| Тип | Штурмові рукавички |
| Колір | Пісочний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 099 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 004993
Військові рукавички без пальців Combat похідні, армійські, захисні, мисливські
1 499 ₴
1 099 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 263-08-40Ксенія
- +380 (66) 441-44-61Менеджер
- +380 (96) 477-60-50Микола



