Продавець Інтернет-магазин "Тактик" надійно та швидко розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1611 відгуків
+380 (98) 263-08-40
+380 (66) 441-44-61
+380 (96) 477-60-50
Интернет-магазин "Тактик"

Зимова риболовля

Важко визначити, скільки рибалок віддають перевагу літній або зимовій рибалці, а тому будемо виходити з того, що справжній рибалка йде на риболовлю для того, щоб відпочити і набратися вражень, а погодні умови не змусять його відмовитися від цього.
Зимовий період року дає рибалці можливість дістатися до раніше недоступних місць. При цьому, якщо знати звички риби та місця її скупчення, то ніякі труднощі зимового лову (мороз і т. д.) не зіпсують вам настрою.

У зимовий період року риба, як правило, тримається біля дна, так як вода біля дна має плюсову температуру.
Взимку рибалка відкриває полювання на окуня, плотву, щуку, судака і ляща. У наших водоймах, у тому числі в Києві і області, ще можна виловити пристойні екземпляри зазначених риб.
Зимову рибалку можна розділити на три періоди: перший лід, глухозимье, останній лід.

У всі періоди лову рибалки використовують як живу наживку (мотиль або живець), так і штучні принади (бльосна, мормишка, балансир, блешня і т. д.).

Жерлиця

       Існує безліч конструкцій зимових жерлиць. Як правило, жерлиця складається з котушкодержателя (кола), котушки з волосінню та сигнального пристрою із прапорцем. Жерлиця встановлюється поверх лунки. На котушку намотується волосінь з повідцем та гачком на кінці. На гачок чіпляється живець і опускається в лунку. Прапорець зачіпляється під котушку таким чином, щоб котушка не дозволяла йому прийняти вертикальне положення. Коли хижак хапає живця й тягне волосінь, котушка починає обертатися і прапорець вискакує, приймаючи вертикальне положення. Рибалка, побачивши піднятий прапорець, біжить до жерлиці і підсікає хижака, щоб гачок міцно засів у його щелепах.
      При цьому не варто поспішати з підсіканням!!! Дочекайтеся, поки котушка зупиниться. Витримайте паузу 5-10 секунд і після цього підсікайте. Пам'ятайте, що щука спочатку бере живця в рот і відходить від місця, зупиняється, перевертає живця і після цього ковтає. Якщо ви зробите підсічку під час вимотування волосіні, є велика ймовірність, що риба виплюне добичу та втече

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner