Продавець Інтернет-магазин "Тактик" надійно та швидко розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1657 відгуків
+380 (98) 263-08-40
+380 (66) 441-44-61
+380 (96) 477-60-50
Интернет-магазин "Тактик"

Акумулятори

Літій-іонний акумулятор (Li-ion) — тип електричного акумулятора, який широко поширений в сучасній побутовій електронній техніці і знаходить своє застосування в якості джерела енергії в електромобілях і накопичувачах енергії в енергетичних системах. Це самий популярний тип акумуляторів в таких пристроях, як мобільні телефони, ноутбуки, цифрові фотоапарати, відеокамери і електромобілі. Перший літій-іонний акумулятор корпорація Sony випустила в 1991 році.

 

У нас ви знайдете якісні та оригінальні акумулятори з самим хорошими цінами!

 

ГалереяСписок

Характеристики літій-іонних акумуляторів залежать від хімічного складу складових компонентів і варіюються в наступних межах:

напруга одиничного елемента:
номінальне: 3,7 В (у акумуляторів на максимальну напругу 4,35 В номінальна напруга дорівнює 3,8 В) (при розряді до середини ємності струмом, за величиною дорівнює п'ятій частині ємності акумулятора);
максимальна: 4,2 До 4,4 В (у акумуляторів на 4,35 В);
мінімальне: 2,5-2,75-3,0 У (в залежності від ємності і максимальної напруги);
питома енергоємність: 110 … 243 Втч/кг;
внутрішній опір: 5 … 15 мОм/Ач;
кількість циклів заряд/розряд до досягнення 80 % ємності: 600;
час швидкого заряду: 15 хв … 1 година;
саморозряд залежить від температури зберігання і ступеня заряду. При температурі 25 °C і заряді 100% &≈;1,6 % в місяць;
струм навантаження щодо ємності З представленої в Ач:
постійний: до 65С;
імпульсний: до 500С;
оптимальний: до 1С;
діапазон робочих температур: від −20 °C до +60 °C (найбільш оптимальна +20 °C);
З-за перевищення напруги при зарядці акумулятор може загорітися, тому в корпус акумуляторів вбудовують контролер заряду акумуляторів, який захищає акумулятор від перевищення напруги заряду. Також цей контролер може опціонально контролювати температуру акумулятора, відключаючи його при перегріві, обмежувати глибину розряду і струм споживання. Проте треба враховувати, що не всі акумулятори забезпечуються захистом. В цілях зниження собівартості або збільшення ємності виробники можуть не встановлювати її.

Литиевые аккумуляторы имеют специальные требования при подключении нескольких банок последовательно. Зарядные устройства для таких многобаночных аккумуляторов снабжаются схемой балансировки ячеек. Смысл балансировки в том, что электрические свойства банок могут немного отличаться, и какая-то банка достигнет полного заряда раньше других. При этом необходимо прекратить заряд этой банки, продолжая заряжать остальные. Эту функцию выполняет специальный узел балансировки аккумулятора. Он шунтирует заряженную банку так, чтобы ток заряда шёл мимо неё.

Зарядні пристрої можуть підтримувати кінцева напруга заряду в діапазоні 4,05—4,2 для детектування наявності акумулятора.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner