Продавець Інтернет-магазин "Тактик" надійно та швидко розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1490 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (98) 263-08-40
+380 (66) 441-44-61
+380 (96) 477-60-50
Интернет-магазин "Тактик"

Диференціальний манометри тиску

Диференціальний манометр для контролю стану робочого середовища

У багатьох технологічних циклах на виробництві, у промисловості потрібен постійний контроль тиску газу і рідини у трубопроводах. Для цього застосовують диференціальний манометр. Основне його призначення – фіксація перепаду тиску робочого середовища, тому його називають також датчиком різниці тисків. Використовують диференціальний манометр газу для трубопроводів або ємностей з різними робочими середовищами, що перебувають під напором.

Сфера застосування диференціального манометра широка: у системах припливно-витяжної вентиляції, опалювальних мережах, водо - і газопроводи і т. д.

Класифікують пристрою за тими параметрами, які вони вимірюють:

  • рівень тиску,
  • перепади тиску,
  • витрата робочого середовища.

Манометр диференціального тиску допомагає фіксувати, вимірювати, контролювати і настроювати всі зазначені параметри рідини або газу в трубопроводах і сховищах.

Витратомір – диференціальний манометр, який замірятиме витрати повітря або іншої речовини за принципом різниці тиску зменшується на діафрагмі або в соплі. Одиниця виміру – літр у годину, куб. метр на годину і інші.

Манометр для вимірювання диференційного тиску, перепаду тиску – показує відміну параметрів у двох точках системи або процесу, в якому застосовується робоче середовище. Одиниця вимірювань – Па, бар і т. д.

Диференціальний манометр рівня робочої середовища фіксує даний параметр рідини за величиною її стовпа. Одиниця виміру – сантиметр, метр, міліметр.

Дифманометры показують вимірюваний параметр на шкалі, але є моделі зі звуковою індикацією і вузлом віддаленої передачі даних.

ГалереяСписок

Типи і характеристики манометра для вимірювання диференційного тиску

Диференціальне пристрій відрізняється від інших тим, що воно фіксує одночасно два параметра, відмінність між ними і виводиться на шкалу приладу. При цьому фактичне значення не настільки важливо: потрібно встановити пороговий показник, і прилад створить потрібний імпульс і надсилає його туди, куди потрібно.

Диференціальний манометр повітря  чи іншого газу даного типу відрізняються робочим елементом, що фіксують той або інший параметр робочого середовища, і типом виведення результату вимірювання.

Працюють дифманометры за рахунок змін, що відбуваються у вимірювальному блоці. Так, сильфон реагує на перепади тиску і впливає на стрілку, що рухається вздовж шкали і показує замір тиску в паскалях.

Конструкция дифференциального манометра газа состоит из нескольких узлов и комплектующих, двух раздельных камер, между которыми установлен чувствительный элемент. При изменении параметров рабочей среды данный элемент срабатывает, фиксируя возникшее отличие, и передает результат на шкалу или панель индикации.

Дифманометры бывают

  • стационарные,
  • переносные.

По способу вывода измерений манометры делятся на такие типы:

  • стрелочные – используются в аналоговых моделях, их отличает надежность, но они не столь точны, как цифровые,
  • цифровые – показания поступают на дисплей, сам цифровой дифференциальный манометр обычно оснащается электронной схемой, которая позволяет подавать определенные команды на исполнительный агрегат. Такие модели обычно монтируют прямо в технологическую линию.

Выпускают несколько типов устройств.

  1. Мембранные: рабочим органом такого устройства служит мембрана – металлическая или из другого материала с пружинистыми свойствами. Часто мембраны гофрируют. Измерение происходит после того, как мембрана изменяет свою форму и передает движение на шток, связанный с индикационным элементом.
  2. Сильфонные: стрелочный индикатор соединен с сильфонной частью. Отличается высокой точностью и устойчивостью к средам (жидкости, нейтральные газы).
  3. Ртутные: сложные устройства, использующие свойства гидростатики в сообщающихся сосудах по высоте ртутного столба. Во избежание температурного воздействия, манометр нужно отрегулировать перед применением специальным механизмом настройки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner