Корзина
436 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Интернет-магазин "Тактик"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380991878531
+380733239573
+380964776050
Корзина

Надувные аксессуары

Надувні меблі — незамінна річ у домі, відпочинку на природі.

Такий товар стане в пригоді скрізь завдяки компактності і здатності трансформуватися в малі розміри в складеному стані. Переваги цього товарного ряду у порівняно невисокій вартості та практичності.

На відміну від первинних варіацій, сучасні мають безліч додаткових функцій і можливостей. 

Перевагою прийнято вважати легкість у догляді за цією продукцією. 

 

різновиди

Переважно фахівці та виробники можуть розрізнити кілька класифікацій. Важливим чинником, що визначає якість і цінову політику, є матеріал. Цей критерій вважається основним складником будь-якої продукції. За ним можна виділити кілька основних типів. Основний — гума. Вона становить головну частину будь-якої конструкції всіх модифікацій.

Також типізуватись надувні предметиі можуть за основними представникам модельного ряду. Всього їх налічується приблизно десяток, однак, до головних можна віднести сім із них. Виробники виділяють такі:

Всі екземпляри по-своєму корисні та практичні. Кожен має конкретне призначення і функцію. Дивани переважно являють собою трансформери. Мають властивість складатися і розкладатися в різні позиції. Навіть в укомплектованому стані місткі та комфортні для сидіння великої компанії. Бувають усіх кольорових гам. Дизайн і конструкційні особливості не є дивовижними. Механізм складання й розкладання істотно відрізняється від стандартних крісел і інших подібних аналогів.

Ліжка мало схожі на попередній різновид. Більшість належать до дорогого сегменту. У комплекті з ними часто йде високопотужний насос, без якого встановлення агрегату просто неможливе. Матраци можуть використовуватися для задоволення різних цілей. Найчастіше їх кладуть як додатковий пом'якшувач на ліжковий каркас.

Крісла та подушечки — засоби додаткового комфорту для шанувальників релаксу. Виготовлені з екологічних матеріалів. Бувають маленьких і великих розмірів. Найунікальнішим представником цієї групи заслужено вважаються басейни. Це ємності, які наповнюються водою. Можна побачити на дачах або присадибних ділянках. Плюс у ціновій політиці, як порівняти з масштабними побратимами.

Останній підвид можна назвати унікальним. Мають неймовірну популярність останні 5 років. На цей момент лідирують на ринку. трапляються дитячі моделі. Як вибрати з асортименту — вирішувати покупцеві. Треба відштовхуватися від особистих потреб і переваг. Також не варто ігнорувати функціональні особливості кожного елемента.